En Güzel Sevgililer Günü Sürprizleri

Sevgililer Günü’ne az kalmışken sevgilinize yapacağınız sürprizi planlamayı son ana bırakmayın. Onu mutlu edecek sürprizi aramaya hemen başlayın…

Sevgililer Günü’nde sevgilinize sürpriz yapabilmek için özel bir fikir bulmak istiyorsunuz, ancak ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Öyleyse şu an size fikir verecek satırları okuduğunuzu bilmenizi isteriz. Öncelikle yapacağınız sürpriz için bir önceki seneden kopya çekmeyin. Bunu yapmak büyük talihsizlik olur. Sevgililer Günü’ne özel sürprizi ararken önerilere açık olun. Ama önce sevgilinizin hoşlandığı şeyler üzerine zihninizi kurcalayın. Sevgiliniz romantik ortamlardan hoşlanan sakin biri mi, yoksa yerinde duramayan bir maceraperest mi?

Sevgiliniz romantik ortamlardan hoşlanan biri ise kafasında şimdiden ona yapacağınız sürprizlerle ilgili bir sürü şey dolaşıyordur. O zaman siz de ondan bir adım önde olun ve onu şaşırtın. Örneğin, sevgiliniz, Sevgililer Günü akşamına yoğunlaşarak evde ya da bir restoranda romantik bir yemek yiyeceğinizi bekliyor olabilir. Siz ise önce davranarak Sevgililer Günü sabahı sürpriz bir kahvaltı tepsisi hazırlayarak onun yatağına götürebilirsiniz. Kahvaltı tepsisine, onun çok sevdiği çiçeklerden koymayı unutmayın. Aynı evi paylaşmıyorsanız, dışarıda bir piknik organize edebilirsiniz. Sabah erkenden onu evinden alın ve uyku mahmuru sevgilinize beklemediği bu sürpriz ile romantik bir Sevgililer Günü yaşatın.

Sevgiliniz hareketi seven, maceraperest birisi ise onunla birlikte yapabileceğiniz bir aktivite planlayabilirsiniz. Örneğin, yamaç paraşütü için Ölüdeniz’e gidebilirsiniz. Eğer bu aktivite sizin ya da onun için tehlikeli görünüyorsa, günübirlik doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz. Yeşilliklerin arasında doğayla baş başa olmak ikinize de iyi gelecek. İsterseniz binlerce kilometre yukarıdan aşağıya süzülürken veya isterseniz romantik bir doğa yürüyüşü sırasında, sevgilinize aldığınız Sevgililer Günü hediyesini vermeyi unutmayın. Önceden hazırlayıp yanınıza almış olduğunuz estetik bir kutu içindeki pırlanta ve inci kolyeyi sevgilinize verebilirsiniz.

Sevgilinizin zevklerine uygun hareket ederek ona unutamayacağı Sevgililer Günü sürprizleri yaşatmanız mümkün. Hatta sevgilinize henüz evlenme teklif etmediyseniz, bugün sizin için bir fırsat. Sevgilinize çifte mutluluk yaşatabilirsiniz. Sevgiliniz uzun zamandır beklediği evlilik teklifini Sevgililer Günü’nde aldığında, o günü kutlayan en özel kadın olacak. Bu teklif için aldığınız yüzüğün yanında bir demet çiçek olmasına özen gösterin. Unutamayacağınız bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileği ile…