Yaz dönemi ile birlikte düğün mevsiminin açılması ve hatta sonlarına gelinmesi ile birlikte düğün çiçekleri de son derece revaçta. Özellikle Sonbahar’ın gelmesi ile birlikte düğün çiçeği seçimi de yerini bir karmaşaya bıraktı.

 

Ağaçların yapraklarını döktüğü ve yenilenmeye başladığı bu mevsimde de uygun çiçekleri bulmak tabii ki de imkansız değil. İşte sizi ve düğün gününüzü kurtarmanızı sağlayacak Sonbahar Çiçekleri önerilerimiz;

 

Gül

 

kucak-dolusu-ask-25-kirmizi-gul-at1652.jpg

 

En popüler çiçek aranjmanı, Sonbahar’da da popülerliğini yitirmiyor. Her mevsim güzel olan güller, gelin buketiniz için de oldukça uygun!

Açelya

 

açelya.jpg

 

Beyaz açelya çiçekleri Sonbahar çiçekleri denince akla gelen diğer çiçek türüdür. Özellikle beyaz açelya çiçeği, gelinliğinizle de büyük uyum sağlayacak ve güzel bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

 

Nergis

 

nergis.jpg

Nergis çiçeği de gelinleri güzelleştirecek çiçek çeşitlerinden.

 

Gecenin en güzel varlıkları olacak gelinler, güzelliklerine düğün çiçekleri ile güzellik katmak ister şüphesiz. Sonbahar’da aşk başka ise düğün de başkadır. Birbirinden özel Sonbahar çiçek aranjmanları ile gelin buketinizi hazırlayabilir ve güzelliğinizle herkesi etkileyebilirsiniz.

 

Mutluluğunuz daim olsun…. 🙂