Sevgiliye Hediye Beste

Sevdiğinize seslenirken söylediğiniz güzel aşk sözlerini bir şarkı olarak dinlemek isterseniz, O’na hediye beste yaptırabilir Sevgililer Günü’nde kendisini çok daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz…

Sevgililer Günü yaklaştıkça çiftler hediye telaşına düşüyor. Artık pek çok kişi klasik hediyelerin dışına çıkmak, sevdiğini şaşırtıp O’na özel olduğunu hissettirecek hediyeler almak istiyor. Neyse ki online alışverişin yaygınlaşması ile bu artık çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Online satış yapan sitelerin çoğunda sevgililere özel birbirinden farklı hediye seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz, ancak artık kişiye özel ismi yazan kupalar ya da biblolar gibi hediyeler pek çok kişi için klasikleşmiş hediyelerden olmaya başladılar. Artık insanlar daha farklı ve insanı gerçekten özel hissettirecek hediyelere yönelmiş durumda. İşte bu akımın en son ortaya çıkan hediye fikirlerinden biri kişiye özel olarak hazırlanan hediye besteler.

Son dönemlerde karşımıza çıkan sevgiliye hediye beste fikri giderek yaygınlaşmaya başladı. Pek çok kişinin ilgisini çeken ve onu mutlu eden bu hediyeyi sevgiliniz için düşünebilir O’nu gerçek anlamda mutlu edebilirsiniz. Bu tür bir hediyeyi alıp da kendini özel ve mutlu hissetmeyecek kimse yoktur elbette. Bu yüzden en azından bir kez sevdiğinize beste yaptırıp O’na bu güzel duyguyu yaşatabilirsiniz.

Sevgiliye hediye beste hazırlanırken öncelikle sevdiğinizin adını ve O’na seslenirken kullandığınız sevgi sözcüklerini belirtmeniz gerekiyor. Bu sayede ismini bestesinde geçmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tanışma hikayenizi de kısa bir şekilde belirtmeniz isteniyor. Böylece birlikteliğinize en uygun şarkı ikiniz için oluşturuluyor ve ömür boyu kullanabileceğiniz soyut ve romantik bir hediyeye sahip olabiliyorsunuz.

Pek çok çift bestelerini düğünlerinde ilk dans şarkısı olarak kullanıyor. Bu da düğünlerinin daha da özel hale gelmesine olanak sağlıyor. Aslında sevdiğinize yapacağınız besteyle O’na ömür boyu bağlı kalacağınızı en romantik ve hoş bir şekilde belirtmiş oluyorsunuz. Bu da sevdiğinizin Siz’e olan bağlılığını ve sevgisini artırabiliyor.

Bestenizi eşinize özel olarak da hazırlayabilirsiniz. Sadece Sevgililer Günü’nde değil, ikiniz için özel bir günde de bestenizi hediye edebilir O’na ne kadar aşık olduğunuzu belli etme imkanı bulabilirsiniz. Besteniz hazırlandıktan sonra sevgilinize verebilmeniz için şık bir kutu içinde CD olarak Siz’e gönderiliyor. Böylece özel gününüzün tamamında şarkınızı dinliyor ve oldukça romantik dakikalar geçirebiliyorsunuz. Örnek bir beste görmek isterseniz ciceksepeti.com’a bakabilirsiniz…