Alıcılarınızın ayarları ile oynamayın! Birazdan göreceğiniz tatlı görüntüler tamamen gerçek!

Hayvanlar bizim en iyi dostlarımız. Hiç konuşmadan sadece bakışlarımızdan, hislerimizden bizi anlayan; mutlu eden canlılar. Bizler de onların en iyi arkadaşları olmak için elimizden geleni yapıyoruz elbette. Bazen de süsleyip püslüyoruz onları; aynı evlatlarımız gibi. Bu yazıda sizler için birbirinden sevimli köpekler derledik. Kimi büyük kimi küçük, bazısı bembeyaz bazıları ise alacalı. Hepsinin ortak özelliği ise; çiçeklerden taçları…

En iyi arkadaşlarımız, patili sadık dostlarımız köpeklerin birbirinden güzel çiçeklerle oluşturulan taçlarla verdiği içinizi ısıtan görüntülere hazır mısınız?

1 – Şakayık Güzeli

çiçek taç takan köpekler
Görsel Kaynak: Pinterest

Bu göz kırpan minik halinden oldukça memnun görünüyor. Şu gülümsemeye bakar mısınız ama ya!!!

2 – Gül Güzeli Golden Bebeği

çiçek taç takan köpekler 3
Görsel Kaynak: Acute Designs

Golden sevgisi bir başka. Bizi öylesine sevip sahipleniyor ki bu köpekler, bazen bunu hak edecek ne yaptım diye düşünmeden edemiyor insan. Bu Golden bebeğimiz de sarı ve somon rengi güllerden yapılmış tacı ile kameralara poz vermiş.

3 – Hünkarım Çok Yaşa!

çiçek taç takan köpekler
Görsel Kaynak: Daily Dog Tag

Bu şirin dostumuz şse tacı da tahtı da bırakmak istemeyenlerden. Evin en sevilen üyesi olduğundan hiç kuşkumuz yok. Tez mama getirileee, tüylerim taranaaa!

4 – Prenses Minnoş Burun

çiçek taç takan köpekler
Görsel Kaynak: Slutty Raver Costumes

Asil prensesimiz sakin bakışlarından onun ne kadar soylu bir köpek olduğunu anlayabiliyoruz. Kendisi sakin bir mizaca sahip leydi. Kır çiçeklerinden oluşan tacı da bize gösteriyor ki kendisi bir bahçe leydisi.

5 – Karahindiba En ŞEVGİĞİMM

çiçek taç takan köpekler
Görsel Kaynak: Cosmopolitan

O uzaklara bakan, başına karahindibalardan taç yapan; Buz Devri’ndeki Sit’i bize anımsatan köpekcik de kimdir? Kendisi için oldukça büyük bir taç tercih eden bu köpek yine son derece sevimli.

6 – Yandan Bakan Yürek Yakan

çiçek taç takan köpekler
Görsel Kaynak: Pinterest

Masum bakışları ile bize cilve yapan bu köpüş ise yapay çiçekleri tercih etmiş. Artık kendi seçimi mi bilemeyiz ama pek yakıştığı konusunda hemfikir olduğumuzu varsayıyorum. Tüylerinin rengi ile uyum içerisindeki çiçeklerinden ötürü adeta bir moda ikonu!

7- Mazeretim Var Asabiyim Ben

çiçek taç takan köpekler
Görsel Kaynak: Wear Wag Repeat

Labrador Retriever cinsi olan bu tatlı arkadaşımız her ne kadar çatık kaşların altından baksa da aslında çok sevimli bir kuçu. Çiçekli taçlarını da kendisine pek bir yakıştırdık. Koyu renkli tüyleri ile ortaya çıkan pembe çiçekler de bir o kadar göz alıcı doğrusu. Kendisine 10 üzerinden 100 puan veriyoruz 🙂

8 – Yalnızca Taç Yetmez, Bileklik de İsterim

köpekler ve çiçekler
Görsel Kaynak: We Are All Stardust

Bu arkadaşımız sanıyoruz ki manken. Tacını boynuna asmış ve eline ay patisine bir buket çiçek almış. Tam bir gelin, tam bir hanım efendi değil mi ama?

Bonus:

çiçekli taçlı kedicik
Görsel Kaynak: suddenly cat

Elbette kedisiz olmaz. Bu sevimli kediciğimiz de tacını bir kral, kraliçe edasıyla taşımış; gururla sergilemiş adeta.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required