Sevgililer Günü hediyesi için henüz kararınızı vermediyseniz, erkek arkadaşınıza alabileceğiniz hediyelerle ilgili önerilerimize bir göz atmaya ne dersiniz?

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte sevgilinize ne hediye alacağınızı kara kara düşünmeye başlamış olmalısınız. Eğer sevgiliniz ile ilk defa Sevgililer Günü kutlayacaksanız, bu ilk hediyenizin çok özel olmasını istemenizden dolayı binlerce seçenek arasından seçim yapmanız oldukça zor olabilir. Bunun yanında sevgilinizle uzun süredir birlikte olup, onu çok iyi tanıyor ve onun zevkini çok iyi biliyor olsanız bile, ona yıllardır özel günlerde aldığınız hediyelerden dolayı, farklı bir hediye seçeneğiniz de kalmamış olabilir. Özellikle de erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler, kadınlara göre daha sınırlı olduğu için seçim yapmak daha da zorlaşabilir. Biz de bu yüzden size yardımcı olabilmesi için, Sevgililer Günü’nde erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler ile ilgili bir öneri listesi hazırladık.

  • Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Alınır ?

Oyun Konsolu

Birçok erkek konsol oyunlarından hoşlanır. Sizin sevgiliniz de bu tip oyunlardan hoşlanıyorsa, ona bir oyun konsolu alarak harika bir hediye vermiş olursunuz. Özellikle hareket algılayıcıları olan konsolları tercih ederseniz,  birlikte çok eğlenceli oyunlar oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz.

Forma

Sevgilinize, tuttuğu takımın lisanslı yeni sezon formasını almanız da hoş bir hediye olacaktır. Ayrıca formanın arkasına sevgilinizin veya her ikinizin adını da yazdırabilirsiniz. Forma numarasının ise ilişkinizin başlama tarihi olması çok daha romantik olacaktır.

Tavla seti

Tavla oynamak erkek arkadaşınız için bir tutkuysa, ona çok özel bir tavla seti de hediye edebilirsiniz.

Kravat ve Kravat İğnesi

Kravat kullanan bir sevgiliniz varsa, ona çok şık bir kravat da hediye edebilirsiniz. Ayrıca aldığınız kravatı, yanında çok özel, belki de altın kaplama veya pırlantalı bir kravat iğnesi de hediye ederek taçlandırabilirsiniz.

İşlemeli gömlek

Sevgilinize yaka, manşet veya cep kısmında her ikinizin de isimlerinin baş harflerinin işlenmiş olduğu şık bir gömlek hediye etmeniz de çok romantik bir hediye olacaktır.

Kol düğmesi

Sevgiliniz kol düğmelerinden hoşlanıyorsa, çok çeşitli kol düğmeleri arasından onun zevkine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Çeşitli değerli taşlarla süslenmiş altın ya da gümüş kaplama kol düğmelerinin yanında, sevgilinizin adının yazdığı ya da her ikinizin de isimlerinin baş harflerinin yazdığı bir kol düğmesi modeli tercih edebilirsiniz.

Çakmak

Üzerinde isim yazılı ve işlemeli şık bir çakmak da çok özel bir hediye olacaktır.

Tespih

Sevgiliniz tespih kullanmayı sevmese de bir aksesuar olarak yanında taşıyabilir. Gümüş zincirli ve süslemeli kehribar, oltu ya akik tespihlerden şık bir seçim yapabilirsiniz.

Cüzdan

Her ne kadar klasik bir hediye gibi görünse de cüzdanın erkeklerde çok önemli bir yeri var. Ödeme yaparken çok şık bir cüzdan kullanmak sevgilinizi mutlu edecektir.

Kol saati

Erkekler için en önemli aksesuarlardan biridir saat. Bu yüzden sevgilinize şık bir saat alarak güzel bir hediye vermiş olursunuz.

Kamasutra Zarı

Kamasutra zarı alarak sevgilinize çok ilginç bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca hediye seçenekleri arasında sevgilinizin kullanırken en çok zevk alacağı hediye de bu olsa gerek